Lemon, lemon...

Lemon to kolejny olejek z gamy Young Living który trafił w moje ręce. Niepozorna, mała buteleczka, która trzyma w sobie moc aromatu! Jak na niego trafiłam? Możecie poczytać TU. O aromaterapii napisano już wiele. 
Właściwości olejku cytrynowego badano już od dawien dawna. Wiemy, że wykazuje działanie antybakteryjne i antywirusowe:  "Postępując zgodnie z założonym planem dr medycyny Jean Valnet rozpylał ekstrakt cytrynowego olejku w pomieszczeniu i bakterie meningococcus ginęły w ciągu 15 min., bakcyle pałeczki duru brzusznego (tyfus) w godzinę, Staphylococus aureus-gronkowiec złocisty w 2 godziny, bakterie powodujące zapalenie płuc w ciągu 3 godzin."(źródło:magiaurody.pl).
Już po odkręceniu buteleczki wyczuwamy mocny, dość intensywny aromat cytrusowy. Dodany do rozpylacza powoli uwalnia się orzeźwiający i dość pobudzający zapach, który przypomina moje ulubione, cytrusowe soki:) Olejek ma szerokie zastosowanie. Możemy dodawać go do:
- dyfuzora: kilka kropel, dzięki czemu skutecznie oczyszcza powietrze z niechcianych zapachów,,
- wody: polepszając jej właściwości,
- napojów i jedzenia- jako suplement.
Osobiście wolę dodawać go do ulubionego kremu lub oleju bazowego, dzięki czemu ładnie oczyszcza i rozjaśnia skórę. Uwaga! Nie stosujemy olejku przed ekspozycją na słońce!

laylaslifestyle.blogspot.com
Olejek lemon zakupiłam tutaj. Pytania kieruję do: obslugaklienta@youngliving.com. 

Poj.: 15ml
Cena: 16,19euro

L

Komentarze

Prześlij komentarz

Popularne posty