Jak wzbogacić swój ulubiony owocowy koktajl??


Uwielbiam robić i pić owocowe koktajle. Najlepsze są te, przygotowane z owoców z przydomowej działki. Jak przygotowywać taki koktajl? Nic, prostszego! Moja wersja jest nie tylko bogata w witaminy, ale również w korzystne bakterie jelitowe oraz... nie zawiera przemysłowego cukru.

laylaslifestyle.blogspot.com

Do przygotowania takiego koktajlu potrzebowałam:

1. 1 szkl. kefiru.
2. 2 łyż. jeżyn.
3. 1-2 krople olejku lawendowego Young Living.

Umyte i rozmrożone jeżyny blendujemy i dodajemy do kefiru. By, wzbogacić nasz zimowy koktajl dodaje "tajemniczego" składnika, jakim jest olejek lawendowy Young Living!

laylaslifestyle.blogspot.com
Lawenda wykorzystywana jest w kosmetyce, ale znana jest także ze swych właściwości pozytywnie wpływających na zdrowie. Uspokaja, wplywa korzystnie na sen, a wcierana w skórę poprawia jej wygląd. Wykazano, że rozcieńczony olejek łagodzi dolegliwości przewodu pokarmowego, bo wpływa pozytywnie na trawienie, kolki i wzdęcia. Nie muszę dodawać, ze ma niesamowity aromat!

Jeśli chcielibyście dowiedzieć się więcej o zastosowaniu olejków eterycznych 100%, odsyłam Was do grupy na facebook'u TU oraz do fan page'a TU. Natomiast w celu zamówienia próbki i otrzymania więcej informacji-napiszcie do Alicji: alainspiruje@youngliving.com.


Komentarze

Prześlij komentarz

Popularne posty