Święta, Święta i po Świętach! A na moim blogu nowy olejek Valor od Young Living! Czy kiedykolwiek miałyście okazję wypróbować olejki terapeutyczne? Pisano już o nich wiele, jednak ja dopiero teraz bliżej się z nimi "zapoznaje", o czym pisałam TU.


laylaslifestyle.blogspot.com
 Olejek Valor posiada recepturę opartą na przesłankach z czasów Rzymskich, kiedy to żołnierze smarowali się taka mieszanką dla dodania animuszu przed walką. Jest to jeden z niewielu olejków, który zawiera olej kokosowy. Valor posiada mieszankę, w której skład wchodzi 4 oleje:
1. Spruce - świerk (Picea mariana)
2. Rosewood - drzewko różane (Aniba rosaeodora)
3. Blue Tansy - wrotycz błękitny (Tanacetum annuum)
4. Frankincense - aromatyczne kadzidło (Boswellia carterii).
laylaslifestyle.blogspot.com

Stosujemy go poprzez inhalacje, z użyciem dyfuzorów i rozpylaczy. Można kilka kropel dodać do talerza z wodą. Przyjemny relaks zapewni kilka kropel, dodanych do wody w wannie, a także posmarowanie nadgarstków, karku i podstawy szyi oraz stóp. Często stosowany jest również do masażu całego ciała z wykorzystaniem oleju kokosowego jako bazy.
To, jak zachowuje się po przedostaniu do krwi, doskonale przedstawia poniższy film.


Uwaga! Kobiety w ciąży przed użyciem powinny skonsultować się z lekarzem. Olejek przeznaczony dla dzieci powyżej 2 lat.

Jeśli udało mi się Was zaintrygować tym "magicznym" olejkiem-po więcej informacji zapraszam do Alicji, która zaraziła mnie "olejkowaniem": alainspiruje@youngliving.com

Komentarze

Popularne posty