Pora podzielić się wrażeniami ze Świątecznego Spotkania Podkarpackich Blogerek.


Dnia 20 grudnia 2014r. w Rzeszowie w znanej nam już dobrze Restauracji Konfitura, odbyło się spotkanie Blogerek Urodowych. Spotkanie odbyło się z inicjatywy Kasi z malowanasloncem.blogspot.com, ale to my wszystkie byłyśmy jego organizatorkami:)
Patronem naszego Spotkania był Pomocnik Poduszaka. Naszym celem było zebraniem nakrętek dla chorej Oli oraz upominków dla dzieci z Domu Dziecka w Rzeszowie.

 
Pogawędkom nie było końca. Miło było spotkać znów znajome twarze. Poznać też nowe osoby i wymienić się z nimi swoimi spostrzeżeniami...tym razem w takiej świąteczno-charytatywnej oprawie. Prezenty w Domu Dziecka odebrała od nas opiekunka-Ania. Miałyśmy też okazję posłuchać utworu zagranego przez jednego z wychowanków.
Cieszę się, że miałam okazję uczestniczyć w takim wydarzeniu. Dzięki temu oprócz spotkania mogłyśmy również pomóc.
Szczególne podziękowania kieruję dla patrona  Pomocnika Poduszaka oraz fundatora Minka.pl za sety naklejkowe na ścianę, pocztówki-książeczki oraz piękne zabawki. Firmom TAOVITAL za kupony rabatowe i kalendarzyki, MaBiBi za śliczną bluzeczkę dla dziecka oraz Złoto Maroka . Olejek z czarnuszki- cudowne działanie:) Dziękuję!
Dziękuję dziewczynom za zorganizowanie tak wyjątkowej akcji i możliwość bliższego poznania się. Do zobaczenia, mam nadzieję wkrótce!:)
A o to podziękowania dla nas od pani Dyrektor:
oraz
Zdjęcia zamieściłam dzięki uprzejmości Kasi z Malowana Słońcem.

Komentarze

 1. Super, na pewno było świetnie :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Dziękuję Mariola za to, że tam byłaś. Spotkanie naprawdę było wspaniałe a dziewczyny kochane i mega zaradne. Musimy kiedyś to powtórzyć. :)
  Buziaki

  OdpowiedzUsuń
 3. Fajny Blog :) Miło się tu czas spędza :) Zostaje na dłużej ;) W wolnej chwili zapraszam do siebie :):) Pozdrawiam Serdecznie :D:D

  http://blogowszystkimevi.bloog.pl

  OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz

Popularne posty